Billede for FW-20-05-L-D-250-183 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FW-20-05-L-D-250-183
DigiKeys varenummer
FW-20-05-L-D-250-183-ND
Producenter
Producentens varenummer
FW-20-05-L-D-250-183
Beskrivelse
CONN HDR 40POS 0.05 STACK SMD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Placerings-header-afstands-konnektor 0,050" (1,27mm) Guld Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FW-20-05-L-D-250-183 Modeller
Kategori
Længde - Samlet ben
0,433" (11,000mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stift (kobling)
0,183" (4,658mm)
Serie
Længde - Stakhøjde
0,250" (6,350mm)
Emballage
Rør
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
40
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,050" (1,27mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,050" (1,27mm)