Billede for FW-05-04-G-D-157-157 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FW-05-04-G-D-157-157
DigiKeys varenummer
612-FW-05-04-G-D-157-157-ND
Producenter
Producentens varenummer
FW-05-04-G-D-157-157
Beskrivelse
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Placerings-header-afstands-konnektor 0,050" (1,27mm) Guld Hulmontering
Kategori
Længde - Samlet ben
0,404" (10,262mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stift (kobling)
0,157" (3,988mm)
Serie
Længde - Stakhøjde
0,157" (3,988mm)
Emballage
Bulk
Længde - Ende
0,090" (2,286mm)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Antal positioner
10
Terminering
Loddemetal
Afstand
0,050" (1,27mm)
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Antal rækker
2
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Rækkeafstand
0,050" (1,27mm)