Billede for FW-05-04-F-D-200-200 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FW-05-04-F-D-200-200
DigiKeys varenummer
FW-05-04-F-D-200-200-ND
Producenter
Producentens varenummer
FW-05-04-F-D-200-200
Beskrivelse
CONN HDR 10POS 0.05 STACK T/H
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Placerings-header-afstands-konnektor 0,050" (1,27mm) Guld Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FW-05-04-F-D-200-200 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,200" (5,080mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,200" (5,080mm)
Serie
Længde - Ende
0,090" (2,286mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
10
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,050" (1,27mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
3,00µin (0,076µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,050" (1,27mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,490" (12,446mm)