FJH-50-D-24.00-4
DigiKeys varenummer
FJH-50-D-24.00-4-ND
Producenter
Producentens varenummer
FJH-50-D-24.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 24"
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 Position FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 24,0" (609,6mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FJH-50-D-24.00-4 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal ledere
50
Producenter
Samtec Inc.
Afstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Længde
24,0" (609,6mm)
Emballage
Bulk
Længde - Udækkede ender
0,157" (4,00mm)