Billede for FJH-30-D-15.00-4 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FJH-30-D-15.00-4
DigiKeys varenummer
FJH-30-D-15.00-4-ND
Producenter
Producentens varenummer
FJH-30-D-15.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 15"
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 Position FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 15,0" (381,0mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FJH-30-D-15.00-4 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal ledere
30
Producenter
Samtec Inc.
Afstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Længde
15,0" (381,0mm)
Emballage
Bulk
Længde - Udækkede ender
0,157" (4,00mm)