FFSD-17-D-10.00-01-S-N
DigiKeys varenummer
FFSD-17-D-10.00-01-S-N-ND
Producenter
Producentens varenummer
FFSD-17-D-10.00-01-S-N
Beskrivelse
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
34 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,833' (254,00mm, 10,00")
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FFSD-17-D-10.00-01-S-N Modeller
Kategori
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde
0,833' (254,00mm, 10,00")
Serie
Funktioner
Polariseringsnøgle
Emballage
Bulk
Farve
Grå, Bånd
Varestatus
Aktiv
Afskærmning
Uskærmet
Stikforbindelse type
Fatning til fatning
Kabelterminering
IDC
Antal positioner
34
Kontaktfinish
Guld
Antal rækker
2
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)