FFSD-05-D-05.30-01-N-RN1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Samtec Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Samtec Inc.
På lager: 0
Datablad
10 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,442' (134,62mm, 5,30")
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FFSD-05-D-05.30-01-N-RN1
DigiKeys varenummer
FFSD-05-D-05.30-01-N-RN1-ND
Producenter
Producentens varenummer
FFSD-05-D-05.30-01-N-RN1
Beskrivelse
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FFSD-05-D-05.30-01-N-RN1 Modeller
Kategori
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Producenter
Længde
0,442' (134,62mm, 5,30")
Serie
Funktioner
Polariseringsnøgle
Emballage
Bulk
Farve
Grå, Bånd
Varestatus
Aktiv
Afskærmning
Uskærmet
Stikforbindelse type
Fatning til fatning
Kabelterminering
IDC
Antal positioner
10
Kontaktfinish
Guld
Antal rækker
2
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)