ERF8-020-05.0-S-DV-L-TR
ERF8-020-05.0-S-DV-L-TR
ERF8-020-05.0-S-DV-L-TR
DigiKeys varenummer
SAM13554TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM13554CT-ND - Afskåret tape (CT)
SAM13554DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERF8-020-05.0-S-DV-L-TR
Beskrivelse
CONN SOCKET 40POS SMD GOLD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Positioners stikforbindelse Fatning, Udvendige konsolkontakter Overflademontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERF8-020-05.0-S-DV-L-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
Samtec Inc.
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Kortstyr, Smæklåse
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Stikforbindelse type
Fatning, Udvendige konsolkontakter
Samlede stakhøjder
7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm
Antal positioner
40
Højde over kort
0,210" (5,33mm)
Afstand
0,031" (0,80mm)