ERF8-020-05.0-L-DV-TR
ERF8-020-05.0-L-DV-TR
ERF8-020-05.0-L-DV-TR
DigiKeys varenummer
SAM13552TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM13552CT-ND - Afskåret tape (CT)
SAM13552DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERF8-020-05.0-L-DV-TR
Beskrivelse
CONN SOCKET 40POS SMD GOLD
Detaljeret beskrivelse
40 Positioners stikforbindelse Fatning, Udvendige konsolkontakter Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
ERF8-020-05.0-L-DV-TR Modeller
Funktioner
Kortstyr
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Samlede stakhøjder
7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm
Antal positioner
40
Højde over kort
0,210" (5,33mm)
Afstand
0,031" (0,80mm)