ERF8-013-05.0-S-DV-K-TR
ERF8-013-05.0-S-DV-K-TR
ERF8-013-05.0-S-DV-K-TR
DigiKeys varenummer
SAM13541TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM13541CT-ND - Afskåret tape (CT)
SAM13541DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERF8-013-05.0-S-DV-K-TR
Beskrivelse
CONN SOCKET 26POS SMD GOLD
Detaljeret beskrivelse
26 Positioners stikforbindelse Fatning, Udvendige konsolkontakter Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
ERF8-013-05.0-S-DV-K-TR Modeller
Funktioner
Kortstyr, Pick and Place
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Samlede stakhøjder
7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm
Antal positioner
26
Højde over kort
0,210" (5,33mm)
Afstand
0,031" (0,80mm)