ERF5-020-05.0-L-DV-K-TR
DigiKeys varenummer
SAM13493TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM13493CT-ND - Afskåret tape (CT)
SAM13493DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERF5-020-05.0-L-DV-K-TR
Beskrivelse
CONN SOCKET 40POS SMD GOLD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Positioners stikforbindelse Fatning, Båndkontakter midt Overflademontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERF5-020-05.0-L-DV-K-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
Samtec Inc.
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Kortstyr, Pick and Place
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Stikforbindelse type
Fatning, Båndkontakter midt
Samlede stakhøjder
7mm, 9mm, 10mm
Antal positioner
40
Højde over kort
0,193" (4,90mm)
Afstand
0,020" (0,50mm)