ERDP-013-12.00-TBR-TBL-7-D
DigiKeys varenummer
612-ERDP-013-12.00-TBR-TBL-7-D-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERDP-013-12.00-TBR-TBL-7-D
Beskrivelse
CBL ASSM M-M 26POS 12" HDR
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 Firkantede kabelenheder Hanstik til hanstik 1,00' (304,80mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERDP-013-12.00-TBR-TBL-7-D Modeller
Kategori
Afstand - Kabel
0,016" (0,40mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde
1,00' (304,80mm)
Serie
Farve
Blå, Bånd
Emballage
Bulk
Afskærmning
Uskærmet
Varestatus
Aktiv
Kabelterminering
IDC
Stikforbindelse type
Hanstik til hanstik
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
26
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Antal rækker
2
Grundlæggende varenummer
Afstand - Stikforbindelse
0,031" (0,80mm)