Billede for DW-40-12-L-D-700 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DW-40-12-L-D-700
DigiKeys varenummer
612-DW-40-12-L-D-700-ND
Producenter
Producentens varenummer
DW-40-12-L-D-700
Beskrivelse
CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
80 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Guld Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DW-40-12-L-D-700 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,220" (5,588mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,700" (17,780mm)
Serie
Længde - Ende
0,110" (2,794mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
80
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,100" (2,54mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,100" (2,54mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
1,030" (26,162mm)