Billede for DW-18-09-F-D-390 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DW-18-09-F-D-390
DigiKeys varenummer
DW-18-09-F-D-390-ND
Producenter
Producentens varenummer
DW-18-09-F-D-390
Beskrivelse
CONN HDR 36POS 0.1 STACK T/H
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
36 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Guld Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DW-18-09-F-D-390 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,230" (5,842mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,390" (9,906mm)
Serie
Længde - Ende
0,110" (2,794mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
36
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,100" (2,54mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
3,00µin (0,076µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,100" (2,54mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,730" (18,542mm)