B1SDT-10-28-H-10.0-1
DigiKeys varenummer
612-B1SDT-10-28-H-10.0-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
B1SDT-10-28-H-10.0-1
Beskrivelse
URSA I/O ULTRA RUGGED SOCKET CAB
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,833' (254,00mm, 10,00")
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,039" (1,00mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde
0,833' (254,00mm, 10,00")