AW-10-03-G-D-146-075-P
DigiKeys varenummer
612-AW-10-03-G-D-146-075-P-ND
Producenter
Producentens varenummer
AW-10-03-G-D-146-075-P
Beskrivelse
0.80 MM FLEX STACK SMT MICRO BOA
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 Placerings-header-afstands-konnektor 0,031" (0,80mm) Guld Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AW-10-03-G-D-146-075-P Modeller
Kategori
Rækkeafstand
0,047" (1,20mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stift (kobling)
0,075" (1,905mm)
Serie
Længde - Stakhøjde
0,146" (3,708mm)
Emballage
Rør
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
20
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,031" (0,80mm)