ADF6-10-03.5-L-4-0-A-TR
DigiKeys varenummer
612-ADF6-10-03.5-L-4-0-A-TR-ND
Producenter
Producentens varenummer
ADF6-10-03.5-L-4-0-A-TR
Beskrivelse
CONN 0.635MM SKT 40POS SMD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Positioners stikforbindelse Array med høj tæthed, Hun Overflademontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ADF6-10-03.5-L-4-0-A-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
4
Producenter
Samtec Inc.
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Kortstyr
Emballage
Strip
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Stikforbindelse type
Array med høj tæthed, Hun
Samlede stakhøjder
5mm, 7mm, 10mm, 12mm
Antal positioner
40
Højde over kort
0,144" (3,66mm)
Afstand
0,025" (0,64mm)