292-J-P-EP-ST-CM-1-B
DigiKeys varenummer
612-292-J-P-EP-ST-CM-1-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
292-J-P-EP-ST-CM-1-B
Beskrivelse
50 OHM 2.92MM JACK, VERTICAL COM
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,92mm Stikforbindelse Jackstik, Hunfatning 50Ohm Kortkant, Indgangsende Kompression
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
292-J-P-EP-ST-CM-1-B Modeller
Kategori
Impedans
50Ohm
Mfr
Monteringstype
Kortkant, Indgangsende
Serie
Fastgørelsestype
Gevindskåret
Emballage
Bakke
Frekvens - Maks.
40 GHz