RCS2012F1400CS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 5.000
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
140 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCS2012F1400CS
DigiKeys varenummer
RCS2012F1400CS-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCS2012F1400CS
Beskrivelse
RES 140 OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RCS2012F1400CS Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,66mm)