RC1005F4323CS
DigiKeys varenummer
RC1005F4323CS-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RC1005F4323CS
Beskrivelse
RES 432K OHM 1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
54 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
432 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RC1005F4323CS Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)