CL32A157MQVNNNE
DigiKeys varenummer
1276-3367-2-ND - Tape & Reel (TR)
1276-3367-1-ND - Afskåret tape (CT)
1276-3367-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL32A157MQVNNNE
Beskrivelse
CAP CER 150UF 6.3V X5R 1210
Detaljeret beskrivelse
150 µF ±20% 6,3V Keramiske kondensatorer X5R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CL32A157MQVNNNE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)