CL32A107MPVNNWE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 167.593
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 742
Datablad
KEMET
På lager: 0
KEMET
TDK
På lager: 139
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
På lager: 500
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
100 µF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X5R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CL32A107MPVNNWE
DigiKeys varenummer
1276-CL32A107MPVNNWETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CL32A107MPVNNWE
Beskrivelse
CAP CER 100UF 10V X5R 1210
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CL32A107MPVNNWE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)