CL31C151JHF1PNE
DigiKeys varenummer
1276-CL31C151JHF1PNETR-ND - Tape & Reel (TR)
1276-CL31C151JHF1PNECT-ND - Afskåret tape (CT)
1276-CL31C151JHF1PNEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL31C151JHF1PNE
Beskrivelse
CAP CER 150PF 630V C0G 1206
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Digi-Reel®
Applikationer
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)