CL31A226KOCLFNC
DigiKeys varenummer
1276-2725-2-ND - Tape & Reel (TR)
1276-2725-1-ND - Afskåret tape (CT)
1276-2725-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL31A226KOCLFNC
Beskrivelse
CAP CER 22UF 16V X5R 1206
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X5R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CL31A226KOCLFNC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)