CL21X226MQQNNWE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 355.413
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 0
Datablad
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
TDK
YAGEO
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
22 µF ±20% 6,3V Keramiske kondensatorer X6S 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CL21X226MQQNNWE
DigiKeys varenummer
1276-CL21X226MQQNNWETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CL21X226MQQNNWE
Beskrivelse
CAP CER 22UF 6.3V X6S 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CL21X226MQQNNWE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)