CL21A225KAFNNNG
DigiKeys varenummer
1276-6458-2-ND - Tape & Reel (TR)
1276-6458-1-ND - Afskåret tape (CT)
1276-6458-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL21A225KAFNNNG
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 25V X5R 0805
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X5R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CL21A225KAFNNNG Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)