CL10B105KA8NFNC
DigiKeys varenummer
1276-1942-2-ND - Tape & Reel (TR)
1276-1942-1-ND - Afskåret tape (CT)
1276-1942-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL10B105KA8NFNC
Beskrivelse
CAP CER 1UF 25V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CL10B105KA8NFNC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)