CL05C470FB5NNNC er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 0
Direkte
Murata Electronics
På lager: 99.335
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
Datablad
YAGEO
KEMET
KEMET
På lager: 537
TDK
YAGEO
47 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CL05C470FB5NNNC
DigiKeys varenummer
1276-1697-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CL05C470FB5NNNC
Beskrivelse
CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 0402
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CL05C470FB5NNNC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)