CL05C102JB5NNNC
DigiKeys varenummer
1276-1635-2-ND - Tape & Reel (TR)
1276-1635-1-ND - Afskåret tape (CT)
1276-1635-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL05C102JB5NNNC
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CL05C102JB5NNNC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)