CL05B103KO5NNWC
DigiKeys varenummer
1276-1501-2-ND - Tape & Reel (TR)
1276-1501-1-ND - Afskåret tape (CT)
1276-1501-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL05B103KO5NNWC
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 16V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CL05B103KO5NNWC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)