UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR
DigiKeys varenummer
2223-UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2223-UP20-C-F-G-FL-1-P12-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2223-UP20-C-F-G-FL-1-P12-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR
Beskrivelse
CONN PLUG USB 2.0 TYPE C SMD RA
Producentens standard leveringstid
8 uger
EDA/CAD-modeller
UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR Modeller
Funktioner
1,0µ" afwerkingsdikte
Producenter
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Serie
Antal porte
1
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strømklassificering (AMPS)
0,25A, 1,25A, 5A
Varestatus
Aktiv
Spænding - Nominel
20VDC