UJ20-C-V-SMT-TR-68
DigiKeys varenummer
2223-UJ20-C-V-SMT-TR-68TR-ND - Tape & Reel (TR)
2223-UJ20-C-V-SMT-TR-68CT-ND - Afskåret tape (CT)
2223-UJ20-C-V-SMT-TR-68DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
UJ20-C-V-SMT-TR-68
Beskrivelse
CONN RCPT USB 2.0 TYPE C SMD PCB
Producentens standard leveringstid
10 uger
EDA/CAD-modeller
UJ20-C-V-SMT-TR-68 Modeller
Kategori
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Producenter
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Antal porte
1
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strømklassificering (AMPS)
0,25A, 1,25A, 5A
Varestatus
Aktiv
Spænding - Nominel
20VDC