UJ20-C-H-G-SMT-TR
DigiKeys varenummer
2223-UJ20-C-H-G-SMT-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2223-UJ20-C-H-G-SMT-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2223-UJ20-C-H-G-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
UJ20-C-H-G-SMT-TR
Beskrivelse
CONN RCPT USB 2.0 TYPE C PCB RA
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kategori
Terminering
Loddemetal
Producenter
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Antal porte
1
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strømklassificering (AMPS)
0,25A, 1,25A, 5A
Varestatus
Aktiv
Spænding - Nominel
20VDC