TS18-5-25-SL-260-SMT-TR
DigiKeys varenummer
2223-TS18-5-25-SL-260-SMT-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2223-TS18-5-25-SL-260-SMT-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2223-TS18-5-25-SL-260-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TS18-5-25-SL-260-SMT-TR
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Taktile kontakter SPST-NO Aktiveret i top Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TS18-5-25-SL-260-SMT-TR Modeller
Kategori
Aktuatorretning
Aktiveret i top
Mfr
Termineringsudformning
Mågevinge
Serie
Omrids
5,20mm x 5,20mm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Oplysning
Uden lys
Varestatus
Aktiv
Driftskraft
260gf
Kredsløb
SPST-NO
Driftstemperatur
-30°C – 80°C
Switch-funktion
Off-Mom
Aktuatorsmateriale
Messing, Forniklet
Kontaktnormering @ spænding
0,05A @ 12VDC
Switch-vandring
0,20mm
Aktuatortype
Standard
Mekanisk levetid
60.000 cyklusser
Monteringstype
Grundlæggende varenummer
Aktuatorhøjde over PCB, lodret
2,50mm