TBLH10-350-12BK
DigiKeys varenummer
102-TBLH10-350-12BK-ND
Producenter
Producentens varenummer
TBLH10-350-12BK
Beskrivelse
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,138" (3,50mm) Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TBLH10-350-12BK Modeller
Kategori
Spænding
300 V
Producenter
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Trådtykkelse
16-24 AWG
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bakke
Ledningsterminering
Skrueløs - trykknapklemme
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Trykknap-aktiveret
Antal niveauer
1
Farve
Sort
Positioner pr. niveau
12
Driftstemperatur
-40°C – 130°C
Afstand
0,138" (3,50mm)
Husmateriale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Koblingsretning
Vandret med kort
Kontaktmateriale - Belægning
Kobberlegering - fortinnet
Strøm
10 A