SJ3-35094BG | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 2223-SJ3-35094BG-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | SJ3-35094BG |
Beskrivelse | AUDIO JACK, 3.5MM, THROUGH HOLE, |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 3,50mm (0,141", 1/8", ministik) - hovedtelefon Telefonhunstik 5 ledere (TRRRS) Stikforbindelse Loddemetal |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SJ3-35094BG Modeller |
Kategori | Monteringstype Hulmontering, Retvinklet |
Mfr | Terminering Loddemetal |
Serie | Afskærmning Uskærmet |
Emballage Bakke | Funktioner Kortstyr |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -25°C – 85°C |
Stikforbindelse type Telefonhunstik | Spænding - Nominel 12VDC |
Køn Hun | Strømklassificering (AMPS) 1 A |
Signallinjer 5 ledere (TRRRS) | Koblingslængde/dybde 0,551" (14,00mm) |
Brancheanerkendt koblingsdiameter | Kontaktmateriale - Belægning Guld, Sølv |
Aktuel diameter 0,142" (3,60mm) | Farve på krop Sort |