SF400-505005
DigiKeys varenummer
102-5125-ND
Producenter
Producentens varenummer
SF400-505005
Beskrivelse
THERM PAD 50MMX50MM 1 SHEET=32PC
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Grå 50,00mm x 50,00mm Kvadratisk Klæbrig - begge sider
Kategori
Omrids
50,00mm x 50,00mm
Producenter
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Tykkelse
0,0197" (0,500mm)
Serie
Materiale
Silikoneelastomer
Emballage
Ark
Klæbemiddel
Klæbrig - begge sider
Varestatus
Aktiv
Farve
Grå
Type
Plade, Ark
Termisk ledningsevne
2,5W/m-K