MPB01-1B33-S-D
DigiKeys varenummer
2223-MPB01-1B33-S-D-ND
Producenter
Producentens varenummer
MPB01-1B33-S-D
Beskrivelse
SPST, THROUGH HOLE, 3.3 MM PUSH,
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Trykknapkontakter SPST-NO Standard Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MPB01-1B33-S-D Modeller
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
14mA (DC)
Mfr
Spændingsklassifikation - DC
28 V
Serie
Aktuatortype
Rund, Stempel
Emballage
Pose
Aktuatormærkning
Ingen mærkning
Varestatus
Aktiv
Farve - Aktuator/hætte
Hvid
Monteringstype
Hulmontering
Termineringsudformning
Pc-ben
Type
Standard
Driftstemperatur
-25°C – 80°C