DS05-127-2-10BK-SMT-TR
DigiKeys varenummer
2223-DS05-127-2-10BK-SMT-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2223-DS05-127-2-10BK-SMT-CT-ND - Afskåret tape (CT)
2223-DS05-127-2-10BK-SMT-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DS05-127-2-10BK-SMT-TR
Beskrivelse
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DIP-kontakter SPST 10 positioner Overflademontering Skyde (standard) Aktuator 25mA 24VDC
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DS05-127-2-10BK-SMT-TR Modeller
Kategori
Kontaktfinish
Guld
Producenter
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Højde over kort
0,094" (2,40mm)
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Termineringsudformning
Mågevinge
Varestatus
Aktiv
Afstand
0,050" (1,27mm), halv
Kredsløb
SPST
Kan vaskes
No
Antal positioner
10
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strømklassificering (AMPS)
25mA
Materiale på krop
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Spændingsklassifikation
24VDC
Længde
0,562" (14,27mm)