DS04-254-2-02BK-SMT-TR
DS04-254-2-02BK-SMT-TR
DIP Switches 101
DS04-254-2-02BK-SMT-TR
DigiKeys varenummer
2223-DS04-254-2-02BK-SMT-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2223-DS04-254-2-02BK-SMT-CT-ND - Afskåret tape (CT)
2223-DS04-254-2-02BK-SMT-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DS04-254-2-02BK-SMT-TR
Beskrivelse
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Detaljeret beskrivelse
DIP-kontakter SPST 2 positioner Overflademontering Skyde (standard) Aktuator 25mA 24VDC
EDA/CAD-modeller
DS04-254-2-02BK-SMT-TR Modeller
Højde over kort
0,167" (4,25mm)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Afstand
0,100" (2,54mm) fuld
Antal positioner
2
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strømklassificering (AMPS)
25mA
Spændingsklassifikation
24VDC
Længde
0,239" (6,08mm)