DS04-254-1-04BK-SMT
DigiKeys varenummer
2223-DS04-254-1-04BK-SMT-ND
Producenter
Producentens varenummer
DS04-254-1-04BK-SMT
Beskrivelse
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DIP-kontakter SPST 4 positioner Overflademontering Skyde (standard) Aktuator 25mA 24VDC
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DS04-254-1-04BK-SMT Modeller
Kategori
Kontaktfinish
Guld
Producenter
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Højde over kort
0,189" (4,80mm)
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Rør
Termineringsudformning
Mågevinge
Varestatus
Aktiv
Afstand
0,100" (2,54mm) fuld
Kredsløb
SPST
Kan vaskes
No
Antal positioner
4
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strømklassificering (AMPS)
25mA
Materiale på krop
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Spændingsklassifikation
24VDC
Længde
0,439" (11,16mm)