CMT-8503-85B-SMT-TR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
PUI Audio, Inc.
På lager: 649
Datablad
Similar
PUI Audio, Inc.
På lager: 998
Datablad
Summere Transducer, Eksternt drevet Magnetisk 3.6 V 90mA 2,73kHz 85dB @ 3,6V, 10cm Overflademontering Loddepuder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Understanding Audio Frequency Range in Audio Design
CMT-8503-85B-SMT-TR
DigiKeys varenummer
102-CMT-8503-85B-SMT-TR-ND - Tape & Reel (TR)
102-CMT-8503-85B-SMT-CT-ND - Afskåret tape (CT)
102-CMT-8503-85B-SMT-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CMT-8503-85B-SMT-TR
Beskrivelse
BUZZER MAGNETIC 3.6V 0.3X0.3 SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMT-8503-85B-SMT-TR Modeller
Kategori
Teknologi
Magnetisk
Producenter
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Lydtrykniveau (SPL)
85dB @ 3,6V, 10cm
Serie
Strøm - Forsyning
90mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Portplacering
Top
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Driverkredsløb
Transducer, Eksternt drevet
Monteringstype
Overflademontering
Inputtype
Enpolet signal
Terminering
Loddepuder
Spænding - Nominel
3.6 V
Størrelse/dimension
0,335" L x 0,335" B (8,50mm x 8,50mm)
Spændingsområde
3 – 5V
Højde - Monteret (maks.)
0,138" (3,50mm)
Frekvens
2,73kHz