CMI-9705-0380-SMT-TR
DigiKeys varenummer
102-CMI-9705-0380-SMT-TR-ND - Tape & Reel (TR)
102-CMI-9705-0380-SMT-CT-ND - Afskåret tape (CT)
102-CMI-9705-0380-SMT-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CMI-9705-0380-SMT-TR
Beskrivelse
BUZZER MAGNETIC 3V 0.38X0.38 SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Summere Indikator, Internt drevet Magnetisk 3 V 30mA 2,7kHz 80dB @ 3V, 10cm Overflademontering Loddepuder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CMI-9705-0380-SMT-TR Modeller
Kategori
Teknologi
Magnetisk
Producenter
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Lydtrykniveau (SPL)
80dB @ 3V, 10cm
Serie
Strøm - Forsyning
30mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Portplacering
Top
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Driverkredsløb
Indikator, Internt drevet
Monteringstype
Overflademontering
Inputtype
DC
Terminering
Loddepuder
Spænding - Nominel
3 V
Størrelse/dimension
0,382" L x 0,382" B (9,70mm x 9,70mm)
Spændingsområde
2 – 5V
Højde - Monteret (maks.)
0,224" (5,70mm)
Frekvens
2,7kHz