CEB-20FD64
DigiKeys varenummer
102-1129-ND
Producenter
Producentens varenummer
CEB-20FD64
Beskrivelse
BUZZER ELEMENT STD 6.5KHZ 20MM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.4 kHz Feedback Summerelementer 30V p-p 0,787" diam. (20,00mm) 400 Ohms
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CEB-20FD64 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Type
Feedback
Producenter
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Impedans
400 Ohms
Serie
Kapacitans @ frekvens
10000pF @ 1kHz
Emballage
Pose
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,787" diam. (20,00mm)
Frekvens
6.4 kHz
Terminering
Trådledere
Spænding - Input (maks.)
30V p-p