CAF-A238B-220-300
DigiKeys varenummer
2223-CAF-A238B-220-300-ND
Producenter
Producentens varenummer
CAF-A238B-220-300
Beskrivelse
AC FAN, 120 X 120 X 38 MM, 220 ~
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 220VAC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Kugle 52,4CFM (1,47m³/min) 2 trådledere
Kategori
Ventilatortype
Røraksial
Producenter
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Støj
29,9dB(A)
Serie
Effekt (Watt)
7,10W
Emballage
Boks
RPM
1800RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
2 trådledere
Spænding - Nominel
220VAC
Driftstemperatur
14 – 158°F (–10 – 70°C)
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 120mm L x 120mm H
Godkendelsesagentur
CE, cURus, TUV
Bredde
25,8mm
Strømklassificering (AMPS)
0,070A
Luftgennemstrømning
52,4CFM (1,47m³/min)
Materiale - Ramme
Aluminium
Statisk tryk
0,080in H2O (19,9Pa)
Materiale - Blad
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Lejetype
Kugle
Levetid @ temp.
70000 timer @ 25°C