BRK-USB-A-3.1V2.0
DigiKeys varenummer
3457-BRK-USB-A-3.1V2.0-ND
Producenter
Producentens varenummer
BRK-USB-A-3.1V2.0
Beskrivelse
USB 3.1 TYPE A FEMALE RECEPTACLE
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Stikforbindelse til pletteret gennemgående hul USB-A 3.1 koblingsstik 10 0,100" (2,54mm) FR4-epoxyglas
Kategori
Antal positioner
10
Producenter
Saiko Systems Ltd.
Afstand
0,100" (2,54mm)
Emballage
Pose
Korttykkelse
0,062" (1,57mm) 1/16"
Varestatus
Aktiv
Materiale
FR4-epoxyglas
Proto-korttype
Stikforbindelse til pletteret gennemgående hul
Størrelse/dimension
1,200" L x 0,850" B (30,48mm x 21,59mm)