25CFV330M10X10.5
DigiKeys varenummer
1189-25CFV330M10X10.5TR-ND - Tape & Reel (TR)
1189-25CFV330M10X10.5CT-ND - Afskåret tape (CT)
1189-25CFV330M10X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
25CFV330M10X10.5
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µF 25 V Aluminium – Polymerkondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 20mOhm 4000 timer @ 125°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Producenter
Rubycon
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Rippel strøm @ lav frekvens
300 mA @ 100 Hz
Varestatus
Aktiv
Rippel strøm @ høj frekvens
2 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Kapacitans
330 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±20%
Overflademonterings fladestørrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Spænding - Nominel
25 V
Monteringstype
Overflademontering
ESR (ækvivalent seriemodstand)
20mOhm
Pakke/hus
Radial, Indkapsling - SMD
Levetid @ temp.
4000 timer @ 125°C