53K413-500N5
DigiKeys varenummer
1868-1336-ND
Producenter
Producentens varenummer
53K413-500N5
Beskrivelse
CONN N TYPE JACK ST 50OHM SOLDER
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
N Type Stikforbindelse Jackstik, Hunfatning 50Ohm Panelmontering Loddemetal
Kategori
Antal porte
1
Mfr
Funktioner
Udvidet isolering
Emballage
Bulk
Hus, farve
Sølv
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Centerkontakts materiale
Berylliumkobber
Stikforbindelse type
Jackstik, Hunfatning
Materiale på krop
Messing
Kontaktterminering
Loddemetal
Finish på krop
Hvid bronze
Afskærmningsterminering
Loddemetal
Centerkontakts belægning
Guld
Impedans
50Ohm
Dielektrisk materiale
Polytetrafluorethylen (PTFE)
Monteringstype
Panelmontering
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Monteringsfunktion
Flange
Spændingsklassifikation
500 V
Fastgørelsestype
Gevindskåret
Koblingscyklusser
500
Frekvens - Maks.
11 GHz