32K402-500E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Molex
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Molex
På lager: 0
Datablad
Huber+Suhner, Inc.
Huber+Suhner, Inc.
På lager: 10
På lager: 10
På lager: 80
Würth Elektronik
På lager: 60
Würth Elektronik
På lager: 4
På lager: 375
SMA Stikforbindelse Jackstik, Hunfatning 50Ohm Panelmontering Loddemetal
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
32K402-500E3
DigiKeys varenummer
32K402-500E3-ND
Producenter
Producentens varenummer
32K402-500E3
Beskrivelse
SMA PANEL JACK
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvens - Maks.
18 GHz
Mfr
Antal porte
1
Emballage
Bulk
Hus, farve
Guld
Varestatus
Aktiv
Centerkontakts materiale
Berylliumkobber
Stikforbindelse udformning
Materiale på krop
Rustfrit stål
Stikforbindelse type
Jackstik, Hunfatning
Finish på krop
Guld
Kontaktterminering
Loddemetal
Centerkontakts belægning
Afskærmningsterminering
Loddemetal
Dielektrisk materiale
Polytetrafluorethylen (PTFE)
Impedans
50Ohm
Driftstemperatur
-65°C – 165°C
Monteringstype
Panelmontering
Spændingsklassifikation
480 V