02K721-40MS3 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 1868-1604-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | 02K721-40MS3 |
Beskrivelse | 2.92MM VERTICAL JACK PCB 40GHZ |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 2,92mm Stikforbindelse Jackstik, Hunfatning 50Ohm Panelmontering Kompression |
Datablad | Datablad |
Kategori | Frekvens - Maks. 40 GHz |
Mfr | Antal porte 1 |
Serie | Hus, farve Sølv |
Emballage Bulk | Centerkontakts materiale Berylliumkobber |
Varestatus Aktiv | Materiale på krop Rustfrit stål |
Stikforbindelse udformning | Centerkontakts belægning Guld |
Stikforbindelse type Jackstik, Hunfatning | Dielektrisk materiale Polytetrafluorethylen (PTFE) |
Kontaktterminering Kompression | Driftstemperatur 0°C – 85°C |
Afskærmningsterminering Skrue | Spændingsklassifikation 250 V |
Impedans 50Ohm | Koblingscyklusser 500 |